Kingston
President - Dorian Allen-Rainford, Convent of Mercy Academy, 26 South Camp Road, Kingston 4
Vice President -
District Associations
East - Lamar Wellington, Excelsior High School, 137 Mountain View Avenue, Kingston
West - Glenroy Williams, St. Andrew Technical High School, 64 Spanish Town Road, Kingston 13
North Central - Miguel Gonzalez, Holy Trinity High, 18 George Headley Drive, Kingston 4
South Central - Shariah Murray-Taffe, St. Aloysius Primary, 74-76 Duke Street, Kingston
St. Andrew
President - Althea Edwards, Rousseau Primary, 1 Ricketts Avenue, Kingston 13
Vice President -
District Associations
East - Andrea Hoo Thomas, Papine High School, Off Gordon Town Road, Kingston 6.
North Central - Christopher Pierre, Salvation Army School of the Blind, 57 Mannings Hill Road, Kingston 8
South West - Raymond Simmonds, Tavares Gardens Primary, P.O. Box 105, Kingston 11
West Central - Latoya Green Richards, George Headley Primary, 61a Baldwin Crescent, Kingston 20
North West - Maxine Lewis, Essex Hall Primary, Essex Hall, Lawrence Tavern P.O., St. Andrew
Gordon Town - Michelle Barrett-Cain, louise Bennett Coverley All Age, Gordon Town P.O., St. Andrew
North - Marlene Foster, Golden Spring Primary, Temple Hall, Stony Hill, P.O. Box 1183
Central - Romaine Murray, Gaynstead High School, 1-3 Central Avenue, Kingston 5
St. Thomas
President - Ms. jacqueline Hendrickst, Lyssons Centre of Excellence, Poincianna Crescent, Lyssons P.O.
Vice President -
District Associations
East - Mrs. Vivine Douglas, Dalvey Primary & Infant, Dalvey P.O.
West - Ms. Roymane Robinson, Yallahs Primary, Yallahs P.O.
Central - Mrs. Chereen Murray-Forsythe, Wilmington Primary, Wilmington P.A.
Blue Mountain Valley - Mrs. Glecia Beckford, Lystra Primary & Infant School, Somerset District, Highland Head P.A.
Portland
President - Carla Batiste, Fair Prospect High, Long Bay.
President Elect - Kay Buckley Glennie, Fair Prospect Primary
District Associations
East - Simone Allen Archer, Manchioneal All Age, Manchioneal P.O.
Rio Grande - Mark Higgins, Fellowship PJH, Fellowship P.O.
Port Antonio - Jennifer Johnson, Norwich Primary, Norwich P.A.
St. George's - Julane King, Claverty Cottage Primary School, Claverty Cottage P.O.
St. Mary
President - Timroy Shaw, Port Maria Primary School, Port Maria P.O.
President Elect - Daedre Moulton, Gayle Primary, Gayle P.O.
District Associations
East - Elecia Francis, May River Primary, Enfield P.O.
Central - Deniese Smiley, Carron Hall High School, Carron Hall P.O.
North - Kesue Nicely, Free Hill Primary, Bamboo P.O.
Richmond - Jayson Morris, Richmond Primary, Richmond P.O.
West - Vivien Mattison, Derry Primary, Pembroke Hall P.O.
St. Ann
President - Nadine Gordon, Ocho Rios Primary
President Elect - Jody Ann Foster-Green, Exchange All Age School
District Associations
Ocho Rios - Ricardo Kennedy, Breadnut Hill Primary, Ocho Rios P.O.
St. Ann's Bay - DeAudrey Miller Hudson, Steer Town Priimary School
Claremont - Diana Campbell, Ferncourt High School, Claremont P.O.
Brown's Town - Patricia James, Edgehill Sch. Of Spec Educ., Edgehill Road.
Moneague - Venus Atkinson, Moneague Primary & Junior High, Moneague P.O.
Alexandria - Angella Brown, Murray Mount Primary, St Ann
Trelawny
President - Tanya Brown-Plummer, First Hill All Age, Jackson Town P.O.
Vice President - Mona Ennis, Falmouth Infant School, Falmouth P.O.
District Associations
Central - Tanya Brown Plummer, First Hill Primary School, Jackson Town P.O.
Queen of Spain - Maudlyn Wright Shaw, Hampden Primary School, Hampden P.O.
Falmouth - Lisa Boothe, Falmouth Infant School, Falmouth P.O.
St. James
President - Lincoln Heron, Retrieve Basic School, Retrieve District, Cambridge P.O., St.James
Vice President -
District Associations
Montego Bay 1 - Mrs . Margaret Crargie, Cornwall College
Montego Bay 2 - Sherian Mercy, Montego Bay Comminity College
Montego Bay 3 - Mrs Onex Bowen, Mount Zion Primary and Infant
Anchovy - Miss Erica Evans, Bickersteth Primary and Infant School, Cambridge P.O.
Cambridge - Mr. Garth Heron, Retrieve Primary
Upper St. James - Mrs. Judy McIntosh,
Hanover
President - Antoinette Levy-Riley, Cacoon Primary and Infant, Cacoon Dist., Dias P.O.,
Vice President - Juliette Malcolm, Rhodes Hall High School
District Associations
Hopewell - Chrisann Whittingham, Merlene Ottey High, Pondside Dist., Pondside P.O.,
Green Island - Shernette Shaw, Church Hill Primary, Santoy Dist., Green Island P.O.,
Knockalva - Ophelia Foster-Scott, Mt. Peto Primary, Mt Peto Dist.
Lucea - Sabrinea Buchanan-Anderson, St. Simon Primary and Infant, St. Simon Dist., Lucea P.O.
Westmoreland
President - Alicia Bernard, Grange Hill Primary, Grange Hill
Vice President - Alicia Bernard, Grange Hill Primary School, P.O. Box 23, Grange Hill District
District Associations
Savanna-la-mar - Monique Neita, Mannings High School, Savanna-la-mar P.O.
Little London - Janet Andrews, Little London Primary School, Little London P.O.
Grange Hill - Jacqueline Barrett-Dillon, Grange Hill Primary
Petersfield - Novelette Brown, Porter's Mountain Primary School, Mt. Peto P.O.
Whitehouse - Norman Johnson, New Hope Primary and Junior High, Whitehouse P.O.
Darliston - Stacy-Ann Watt-Shearer, Maud McLeod High School, Darliston P.O.
St. Elizabeth
President -Patrick Malcolm, Carisbrook Primary School, Carisbrook P.A.
Vice President - Violet Foster Russell, Bethlehem Moravian College
District Associations
Pedro Plains - Omar Mitchelle, Bigwood Primary, Watchwell P.A.
North East (Balaclava) - Andre Spencer, Siloah Primary, Siloah Primary P.O.
North West (Maggotty) - Omar Mongal, Glen Stuart Primary, Maggotty P.O.
Black River - Estella Bennett-Williams, Brompton Primary, Fyffes Pen P.O.
South East - Colin Cameron, Bull Savannah Primary School, Bull Savannah P.O.
Central - Angela D. Russell, Santa Cruz Primary and Junior High, Santa Cruz P.O.
New Market - Tenesha Forbes, Lewisville High School, New Market P.O.
Manchester
President - Helena Walters, Winston Jones High School, Pratville P.O.
Vice President -
District Associations
North West - Tifhany Newman
East Central - Lorna Morgan
Porus - Anasies Nephew
North - Samuel Martin
West Central - Tamara Forester-Richards
South - Venesha Clarke-Willock
Clarendon
President - Beverley McKenzie, Glenmuir High
Vice President - Dianne Gordon Denton, Denbigh High School, May Pen P.O.
District Associations
Chapelton - Janett Gordon, Wood Hall Primary, Wood Hall P.O.
May Pen - Marjorieth Manning, Central High, May Pen P.O.
Mocho - Ann Marie McLeggon, Lennon High, Mocho P.O.
Vere - Alicia Graham, Race Course Primary, Race Course
Kellits - Tracy-Ann Mahoney, Crofts Hill Primary & Junior High School, Crofts Hill P.O.
Frankfield - Janett Gordon, Edwin Allen High School, Frankfield P.O.
St. Catherine
President - Lavern Johnson, Davis primary School, P.O. Box 113, Old Harbour
Vice President -
District Associations
Linstead - Cecil Donald, The Enid Bennett High School, Bog Walk, Bog Walk P.O.
Guy's Hill - Verona Greenland, Bonnett Primary & Infant School, Bonnet District, Benbow P.A.
North-East - Bevin Miller, Glengoffe High School, Glengoffe P.O.
North West - Chinnese Morrison, Old Harbour Bay Primary School, Main Street, Old Harbour Bay P.O.
Portmore - Devoney Chambers, Greater Portmore High School, 2 West, Lower West Henderson, Old Greater Portmore
St. Jago - Andrew Harrison, Jose Marti Technical High School, Twickenham Park, Spanish Town P.O.
Troja - Paula Duncan-Frater, Troja Primary & Infant School, Troja District, Troja P.O.
Upper St. John - Dietre McKoy, Point Hill Leased Primary & Junior High, Point Hill